Konkurs za najbolji medijski prilog o preduzetinštvu mladih u Srbiji

Tim za socijalno uključivanje i smanjenje siromaštva vlade Republike Srbije, Smart kolektiv i Erste banka raspisuje konkurs za novinare za najbolji medijski prilog o preduzetništvu mladih u Srbiji u periodu od 1. decembra 2013. do 1. oktobra 2014. godine.

Konkurs je otvoren za sve novinare štampanih i elektronskih medija registrovanih na teritoriji Republike Srbije.

Nagrade će se dodeljivati za priloge u četiri kategorije:
1. Najbolji televizijski izveštaj (TV stanice, nezavisne produkcije, agencije)
2. Najbolji radijski prilog
3. Najbolji novinski izveštaj (dnevna i periodična štampa, agencije)
4. Najbolji rad objavljen na Internetu (stranica na društvenim mrežama, interaktivni medijski sadržaj, blog, kviz, aplikacije, igrica...) Više informacija o konkursu pročitaje ovde>>