Konkurs u okviru programa „Pokreni se za budućnost“

6.2.2013.

Obaveštavamo Vas da je do 28. februara 2013. otvoren konkurs u dodeljivanjem studentskih stipendija i grantova za realizaciju studentskih projekata. Program „Pokreni se za budućnost“ je usmeren na pomoć najboljim studenatima. Visina grantova je do 200.000 dinara, a sredstva su namenjena za kupovinu neophodne opreme za rad. Pored toga, svim dobitnicima biće obezbeđena poslovna i stručna praksa, kao i stalna savetodavna pomoć.

Sve informacije i prijavni obrazac možete videti na sajtu programa http://www.pokrenisezabuducnost.rs/.