Challenge:Future 2011/12 (C:F)

Obaveštavamo Vas da je Challenge:Future 2011/12 (C:F) globalno takmičenje za mlade zvanično otvoreno.
Velika podrška obrazovnih institucija takmičenju C:F 2009/2010 doprinela je da se formira globalna zajednice mladih koja broji više od 14.500 članova iz 964 škola i fakulteta iz 199 zemalja. Na taj način C:F je postao jedan od najvećih, najpristupačnijih i najjačih studentskih takmičenja u svetu.

Promovisanjem saradnje i inovacije kao načina obezbeđivanja održivog razvoj sveta, dizajniran da obezbedi izuzetna iskustva, C:F školama učesnicama nudi:
- jedinstvane prilike za učenje i usavršavanje mladih, uzrasta od 18 do 30 godina
- novi put za razvoj mentorstva i nastavne izvrsnosti nastavnog kadra
- priliku da se pokaže otvorenost za inovacije i globalnu viziju za škole u celini.

Pročitajte kompletno saopštenje ovde>>
Poziv za studente pročitajte ovde>> .