Najava predavanja Rastka Ulića pod nazivom "Strategija uspeha"

UNESCO katedra za studije preduzetništva Vas poziva na predavanje pod nazivom "Strategija uspeha", koje će održati Rastko Ulić, u četvrtak, 27. marta 2014. u 12 sati u Amfiteatru centralne zgrade Univerziteta u Novom Sadu (Zorana Đinđića bb). Prijave za predavanje slati mejlom na unescochair@uns.ac.rs.

Kratak sadržaj: Danas je juče; Kupac i tržište - potpune krajnosti; Digitalne zablude; Imamo li strategiju? Treba li nam uopšte? Masovno a lično; Jeftino je skupo; Kontrola troškova vs. smanjenje troškova; Uobičajene zablude strateškog procesa; Dosta neuobičajene zablude strateškog procesa; Dobar primer loše egzekucije; Dobar primer dobre egzekucije; Odgovornost i rezultat.

Iskustvo: VP Marketing and Strategy, Delhaize Group Serbia, Montenegro, Bosnia and Herzegovina, CMO, Delta Maxi Group, CRM Director, Telenor, General Manager, Intuo consulting, Marketing Director, Studio Moderna, Marketing Consultant, TKK, Slovenia.

Obrazovanje: Harvard Business School, Executive Education, Aligning Strategy and Sales, INSEAD Executive Education, Strategy and Marketing Programme; Cambridge University, Judge Business School, UK; Execudive Education, Customer Satisfaction and Customer loyalty, MMBA in Telecommunications, Telecom Academy, Singapore; Master in International Management, United Nations Postgraduate Studies, University of Peace and Development ECPD; School of Management BS, University of Novi Sad.