Najavljujemo konferenciju o Filantropiji

Pozivamo vas na međunarodnu Konferenciju o filantropiji – GRADIMO KULTURU DOBROČINSTVA – od 16:00 do 20:00h, 1. aprila 2015. godine u amfiteatru Centralne zgrade Univerziteta, ulica dr Zorana Đinđića 1, 21000 Novi Sad.

Program konferencije sadrži dva panela i tri predavanja vezana za razvoj kulture filantropije u Srbiji i predstavljanje aktivnih filantropskih programa.

Gosti konferencije su najuspešnije fondacije i filantropski programi iz Srbije i Džeri Tvombli (Jerry Twombly), osnivač konsultantske firme Development Marketing Associates, sa višedecenijskim iskustvom u filantropiji i prikupljanju sredstava i izuzetnim uspesima u tom polju.

Konferenciju organizuju Biznisnova – centar za proaktivno poslovanje i Škola poslovnih veština, uz podršku Američke ambasade u Beogradu i Univerziteta u Novom Sadu, u saradnji sa Unesco katedrom, EUinfo pointom - informacionim centrom Delegacije EU i udruženjem Marita zapadni Balkan.