Kreativni biznis kup - međunarodno takmičenje za najbolji biznis plan kreativnih industrija

18.6.2013.

Creative Business Cup je internacionalno takmičenje za izbor najboljeg kreativnog preduzetnika na svetu. Prva nagrada od 50.000 dolara omogućuje pobedniku da brzo realizuje poslovnu ideju i dobije podršku mentora i poslovnih konsultanata. Međunarodno finale Creative Business Cup takmičenja održaće se na FINAL AWARD SHOW u Kopenhagenu, 18-20. Novembra, 2013.

Kreativni biznis kup Srbija
Klaster kreativnih industrija Vojvodine  (KVIK) je organizator nacionalnog takmičenja u Srbiji, u potrazi za najboljim kreativnim biznis konceptom u Srbiji, koji će se kvalifikovati za internacionalni nivo takmičenja. Finale nacionalnog takmičenja i proglašenje pobednika održaće se u Novom Sadu, 12. Septembra 2013. godine.

Ciljevi takmičenja Creative Business Cup
- Jačanje poslovnih veština i preduzetništva u kreativnim industrijama,
- Promovisanje preduzetništva u kreativnim industrijama i
- Promovisanje pobednika, učesnika i dobrih primera iz kreativnih industrija.

Više informacija o takmičenju može se pronaći ovde ».